Damashi Kupa Siklós eredmények 2017. 09. 23., szombat, 20:50

A verseny eredményei

Damashi Kupa 2017

Nemzetközi nyílt U16-U18-U22 súlycsoportos kata és kumite,

Felnőtt Open és „C”-„B” kategóriás kumite

Kyokushin Karate Verseny

U16 ffi 55kg:

I.    Gál Barnabás               Yakuzák Se

II.  Hosszú Milán               Kyo.Hungária SE

III. Ádám Kristóf               Full-Contact Szolnok

IV. Kubicza Dáriusz          Kiai Dojo

U16 ffi 60kg:

I.    Karczub Donát            Bátor KSE

II.  Erdélyi Dániel              Full-Contact Szolnok

III. Krenács István            Full-Contact Szolnok

U16 ffi 65kg:

I.    Máj Miklós                   Seiken STKE

II.  Szajka Bendegúz       Yakuzák Se

III. Lendvai László Erik    Yakuzák Se

IV. Lajtos Patrik                 Hajdúszoboszló

U16.ffi 70kg:

I.    Móczó Milán               Yakuzák Se

II.  Kósa Tamás                  Satori K.K.

III. Kovács Kristóf             Renmei se

IV. Fehérvári Ádám         ARSC

U16 ffi 75kg:

I.    Fekete Gergely          Fehérvár

II.  Koscsák Péter             Hajdúszoboszló

III. Fekete Attila               Kyo.Hungária SE

U16 ffi+75kg:

I.    Kovács Adrián             Renmei se

II.  Farkas Bálint                Shogun

U16 női 55kg:

I.    Litvák Lili                       Kyo.Hungária SE

II.  Dvéri Maja                   ARSC

III. Ferenczi Csenge        SMAFC

IV. Szabó Liza                     Yakuzák Se

U16 női 60kg:

I.    Straubinger Kitti         KSE Tarján

II.  Mag Liza                        Full-Contact Szolnok

III. Szabó Dzsenifer         Cs.S.E.

U16 női+65kg:

I.    Kerekes Réka              Yakuzák Se

II.  Nagy Natália                Fehérvár

III. Straubinger Tiara       KSE Tarján

IV. Szabó Rózsa                 Full-Contact Szolnok

IV. Jakab Adrienn             Seishin Karate Klub

 

U18 ffi 65kg:

I.    Bodnár Norbert         Hajdúszoboszló

II.  Cserepes Zoltán         Seishin Zem.Olča

U18 ffi 70kg:

I.    Kovácsi Benjámin      Damashi

II.  Iglódi Gergő                Victory

III. Körmendi Adrián       Főnix Dojo

IV. Kubicza Titusz             Kiai Dojo

 

U18 ffi 80kg:

I.    Berencsi Csaba           ECS

U18 ffi+80kg:

I.    Palásti Kristóf              Yakuzák Se

II.  Molnár Tibor               BHMSE

U18 női 55kg:

I.    Bán Lili                           Castrum

II.  Dezső Kata Rita          Fehérvár

III. Vágó Gréta                  Bátor KSE

IV. Farkas Liza Zsófia       Albatrosz

 

U18.női+60kg:

I.    Mező Lili                        Yakuzák Se

II.  Seres Petra                  Bendiák Dojo

III. Musuly Liza                  Bátor KSE

 

U22 ffi 70kg:

I.    Pantelics Bence         Castrum

II.  Vastag Adrián             Renmei se

 

U22 ffi 75kg:

I.    Fekete Farkas Mór    Yakuzák Se

II.  Ludszky Zsolt               Főnix Dojo

U22 ffi 80kg:

I.    Kovács Ádám              Cs.S.E.

II.  Ferenczi Csongor       SMAFC

U22 ffi+85kg:

I.    Dávid András              Derecske BUDO

II.  Dávid Ádám                 Derecske BUDO

III. Dávid Máté                  Derecske BUDO

U22 női 55kg:

I.    Nagy Nóra Bíborka    Sagaku Sk.

II.  Berencsi Tímea           ECS

III. Karczub Miriam          Bátor KSE

U22 női 65kg:

I.    Kovács Eszter              Cs.S.E.

II.  Seregély Gyöngyi      Rakurai

U22 női+65kg:

I.    Végerbauer Roberta Castrum

 

Fln"C" 70kg:

I.    Kubinyi Dávid              Victory

II.  Törő Attila                    Victory

III. Lukács Richárd            Spirit

IV. Takács Norbert          ASE Bulldog KKSZCS

 

Fln"C" ffi+80kg:

I.    Lévai Csaba                  Victory

II.  Szücs Ádám                 Castrum

III. Csorba Krisztián         Ippon KKSE

IV. Vórincsák Zsolt           Kyo.Hungária SE

 

Fln"C" női 60kg:

I.    Kőszegi Boglárka        Shogun

II.  Puskás Fruzsina          Kyo.Hungária SE

III. Tamási Dorottya        Karmazin D

 

Fln"C" női+60kg:

I.    Kenedi Szilvia              Ippon KKSE

 

Fln"B" ffi 75kg:

I.    ifj. Kovács Mihály      Kyo.Hungária SE

II.  Simon Ádám               Shogun

III. Mészáros Zsolt           Victory

IV. Mezei Gábor               Ippon KKSE

 

Fln"B" ffi+75kg:

I.    Szarka Dávid                Shogun

II.  Nagy Miklós                 Shogun

III. Dr. Schlégl Ádám       Goukai KSE

Fln ffi Open:

I.    Kelemen Máté           Balmaz-K

 

U16 ffi kata:

I.    Batári Dávid                 KISVÁRDA KKDOSC

II.  Máj Miklós                   Seiken STKE

III. Fehérvári Ádám         ARSC

IV. Radnai Viktor              Főnix Dojo

U16 női kata:

I.    Dvéri Maja                   ARSC

II.  Straubinger Kitti         KSE Tarján

III. Váradi Henriett          Tekeres SK

IV. Szabó Eszter                Shogun

U18 ffi kata:

I.    Ludszky Zsolt               Főnix Dojo

II.  Pantelics Bence         Castrum

III. Ádám Richárd             Full-Contact Szolnok

U18 női kata:

I.    Berencsi Tímea           ECS

II.  Balázs Panni                Shogun

III. Igarashi Dóra Ami      BHMSE

 

Siklós, 2017 szeptember 23.

 

                                                                                                                        Dr. Bogdán Olivér

                                                                                                                                 főbíró

Damashi Kupa 2017

Meghívásos gyermek-serdülő Kyokushin Karate verseny

 

Gy.0.ffi:

I.    Márton Gergely         Damashi

II.  Veréb ádám                Siófok KSE

III. Kőszegi Szabolcs        Siófok KSE

 

Gy.I.ffi 30kg:

I.    Danka Hunor               Yakuzák Se

II.  Fekete Alex                 Kiai Dojo

III. Mag Magor Manó     Full-Contact Szolnok

IV. Lovro Mrazović          Elka - Zagreb

Gy.I.ffi 35kg:

I.    Lendvai Levente        Yakuzák Se

II.  Papp Kristóf                 Rakurai

III. Balogh Olivér              Kiai Dojo

Gy.I.ffi 40kg:

I.    DAVID TOMIĆ             KK MOSLAVINA

II.  Molnár Bence             Spirit SE.

III. Marofka Ferenc         Spirit SE.

Gy.I.ffi+40kg:

I.    Baricza Péter              Spirit SE.

II.  Gottvalcz András       Damashi

III. Bede Zsombor            Ippon KKSE

Gy.I.női 25kg:

I.    Baráth Zille Veronika  Yakuzák Se

II.  Šebrek Blažotić Lana   KK AIK

III. Bognár Luca                 Rakurai

Gy.I.női 30kg:

I.    Németh Virág             Castrum

II.  Orbán Leila                  Kiai Dojo

III. Finta Zelma                  Rakurai

IV. Szücs Hanna                Castrum

 

Gy.I.női +30kg:

I.    Notheisz Janka           Yakuzák Se

II.  Kis Mónika                   Főnix Dojo

III. Vórincsák Vivien        Kyo.Hungária SE

 

Gy.II.ffi 38kg:

I.    Móczó Márk                Yakuzák Se

II.  Puszta Péter Bendegúz          Fehérvár

III. Andrikó Balázs            Renmei se

IV. Fejes Gábor                 Victory

Gy.II.ffi 48kg:

I.    Hegedűs Marcell       Yakuzák Se

II.  Kollár Bálint Levente               ARSC

III. Ráduly Botond           Ippon KKSE

III. Kulcsár László              Fehérvár

Gy.II.ffi+48kg:

I.    Ludszky Tamás           Főnix Dojo

II.  Treba-Kovács Botond  Yakuzák Se

III. Galambosi Benjamin   Rakurai

III. Mislav Bobovac          Kk Moslavina

 

Gy.II.női 38kg:

I.    Zahonyai Nikolett      Kyo.Hungária SE

II.  Bognár Léna                Rakurai

 

Gy.II.női 48kg:

I.    Kántor Viktória           Fehérvár

II.  Csivincsik Laura          Tekeres SK

 

Gy.II.női+48kg:

I.    Frank Zsófia                 Damashi

II.  Kalničanec Lana         KK AIK

 

Srd.ffi 54kg:

I.    Szűcs Ferenc               Fehérvár

II.  Dvorski Marko            KK AIK

III. Šebrek Marin              KK AIK

Srd.ffi 60kg:

I.    Fehér Áron                  Victory

II.  Bagyinszki Máté        Yakuzák Se

III. Németh Máté Bendegúz       Fehérvár

III. Orbán Kevin                Kiai Dojo

Srd.ffi 70kg:

I.    Kukuly Attila                Kyo.Hungária SE

II.  Kovács Máté               Fehérvár

III. Cserepes Botond      Yakuzák Se

Srd.ffi+70kg:

I.    Mikó András               Spirit SE.

II.  Balogh Botond           Főnix Dojo

III. Gottvalcz Tamás        Damashi

IV. Nofta Karlo                  KK AIK

Srd.női 52kg:

I.    Zahonyai Bernadett Kyo.Hungária SE

II.  Krenács Alexandra    Full-Contact Szolnok

III. Fehér Eszter                Spirit SE.

Srd.női 60kg:

I.    Hajnóci Réka               Kyo.Hungária SE

II.  Dévényi Lora               Victory

Srd.női+60kg:

I.    Treba-Kovács Kíra     Yakuzák Se

II.  Martin Dorka Milla    Damashi

 

Siklós, 2017 szeptember 23.

 

                                                                                                                                    Dr. Bogdán Olivér

                                                                                                                                              főbíró


Fel